עגלת קפה לאירועים – Cafe 2016

עגלת קפה הינה עגלה שמכילה בתוכה בית קפה קטן – בעגלה יש את כל סוגי הקפה ואת כל סוגי התה, מגוון נרחב של קינוחים ועוד. אנשים נהנים להזמין לאירוע שלהם את עגלת הקפה, בשל היותה קומפקטית ומיוחדת, היא משדרגת כל אירוע ומוסיפה טעם מתוק אחרי הארוחה.עגלת קפה לאירועים כזאת ניתן להקים ממנה עמדה אחת או יותר, תלוי בגודל האירוע, יש בעגלה מכונות קפה, מוצרים טריים, מיני קינוחים, וכן משקאות חמים מכל הסוגים. העגלה מגיעה עם הצוות המופקד עליה אשר מומחה בהכנת כל סוגי הקפה ויוכל להכין לאורחים שלכם כל מה שירצו לשתות. ישנו תפריט לכל עגלה, אשר מכיל קינוחים, נשנושים, כריכים ולעיתים גם גלידות.

ניתן אף להזמין עגלת קפה להשכרה לאירוע שלכם, אין זה מסובך כלל וכלל, התהליך הוא נוח ופשוט למדי. לאחר שתסגרו על מספר עמדות ועל הצעת מחיר, יגיעו צוות מפעילי העגלה ויקימו את העמדות במקום האירוע שלכם, במקצועיות ובמסירות, וכך האורחים שלכם יתוודעו לעגלות המשקאות החמים – הם יוכלו להירגע ולשתות משהו חם, אחרי כל המנות שאכלו ולחזור הביתה בשלום.


עגלת קפה באירוע היא דבר שאנו ממליצים עליו בחום לאירוע שלכם, האורחים נוטים לאהוב אותה ולהמליץ עליה לחבריהם ולכל מי שהם מכירים. יש לעגלת קפה יתרונות נוספים באירועים, כמו למשל שהיא ניידת, ולכן יכולה להתאים את עצמה לאירוע וכן אפשר להקים כמה עמדות של עגלות.

היתרון המובהק של עגלת הקפה הוא הקפה עצמו. אנשים חובבים קפה או תה, שתייה חמה מקלה על ארוחה כבדה, מעניקה חמימות בפה וגורמת סיום מהנה לערב מוצלח. וכן באירוע שלכם בוודאי היה אלכוהול, ולכן אנשים צריכים קפה, כדי שיעורר אותם והם יוכלו לנהוג הביתה ולחזור בבטחה לביתם. עגלת קפה מציעה סוגים רבים של קפה איכותי ומלווה בהכנה והגשה מקצועית ואשר מכינה לכל אחד את הקפה המובחר שלו. בנוסף, ישנם קינוחים בעגלת הקפה, אשר יתקבלו באהדה רבה על ידי האורחים שלכם.אנשים רבים בוחרים בדרך של הזמנת השכרת עגלת קפה לאירוע שלהם והם תמיד שמחים על החלטתם. תיווכחו לדעת שבאירוע שלכם ייווצר ביקוש רב לקפה, ולכן יש לומר כי לעגלת הקפה יש מקום רצוי בהחלט באירוע שלכם.

מי מכם יכול לדמיין את התמונה של החדר אוכל בקיבוץ או בצבא? מיחם גדול של מים היה למעשה הפתרון לכל ארוחה, בו יכולתם לארגן לעצמכם כוס קפה טוב, כי תמיד אחרי ארוחה טובה חייבים כוס קפה טוב.עגלת קפה אשר מספקת לאורחים שלכם קפה איכותי עם ארומה משגעת מחליפה כיום את מיחם המים החמים המפורסם. עגלת הקפה מהווה פתרון יעיל, מקצועי ושימושי יותר לסיטואציה ומספקת מעין בית קפה נייד ומודרני אשר מעניק לאורחים חוויה איכותית וטעימה.

jpg/220px-Aroma_on_Hilel_Street%2C_Jerusalem_-_Point_of_Sale